Menu

Hakkımızda

Nilüfer Hukuk Bürosu Av. Mehmet ERTÜRK, Av. Mücahit ÇALIŞKAN ve Av. M.Hüseyin ASLAN tarafından 2012 yılında kurulmuş olup faaliyetlerini Bursa’da sürdürmektedir.

Kurucu avukatlarımız, sosyal zeminde oluşturdukları kadim birlikteliklerini iş hayatına taşıyarak yıllardır süre gelen güven ve dayanışma ile Nilüfer Hukuk ismi çatısı altında müvekkil portföyüne hizmet vermektedir.

Hukuk Büromuz nitelikli ekibi, çözüm ortakları ve danışmanlarının profesyonel iş anlayışıyla hukuk alanının geniş yelpazesinde birçok konuda, ulusal ve uluslar arası kurum, kuruluş ve bireysel nitelikteki müvekkillerine avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Büromuzun özellikle odaklandığı faaliyet alanları;

şeklinde sıralanmaktadır.

Adalet ve hukukun üstünlüğünü en temel ilkesi olarak benimsemiş olan Nilüfer Hukuk, ahlak ve dürüstlük kuralları çerçevesinde büro içi dayanışma ve disipliniyle faaliyetlerini devam ettirmektedir.

back to top

nfhukukNitelikli ekibi, çözüm ortakları ve danışmanlarının profesyonel iş anlayışıyla hukuk alanının geniş yelpazesinde uzmanlıkları çerçevesinde birçok konuda, kurum, kuruluş ve bireysel nitelikteki müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.  Faaliyet Alanlarımız!

nfhukukOdunluk Mah. Lefkoşe Cad. Mihraplı Plaza
No:9 B Blok Kat:5/33-35 Nilüfer/BURSA
Tel: (224) 273 40 02  Faks:(224) 273 40 03
Harita için tıklayınız!